Kategoriler

Alpha Pharma Turinabol 10mg 50 tablet

Alpha Pharma Turinabol 10mg 50 tablet
Marka: Alpha Pharma
Stok Kodu: a9231
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 150TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

ALPHA PHARMA TURİNABOL 10MG 50 TABLET

Alpha Pharma ürünlerimizin orjinalliğini resmi sitesinden https://check-alpha.com/main.php doğrulayabilirsiniz.

Yaklaşık olarak 90kg gelen bir atlet,günde 4 tablet turinabol kullanabilir. Araştırmaların bize gösterdiği ise vücut geliştirme sporcularının günde 8 tablete kadar çıktığıdır. İşte bu dozajlarda turinabol tabletin işe yararlılığı göze çarpmakta. Güç,kuvvet ve kas kazanımı bu dozajlarda etkili olabilmekte,östrojene bağlı yan etkiler ise çok sık rastlanmamaktadır. Su tutma olayı ise turinabolün yaratabileceği başka bir yan etki olsa da,anti östrojen kullanımının dengelenmesiyle su tutma miktarı da azaltılabilmektedir. Bu nedenlerden dolayı powerlifterlar arasında çok popüler bir ilaçtır.

Turanabol kullanımı hem bayan hem de erkek sporcularda iyi etkiler verebilir. Erkek sporcular arasında sıklıkla kullanılan bir turinabol kürüne örnek verecek olursak günde 50 mg oral turinabol-haftada 228 mg parabalon-haftada 150 mg winstrol depot. Bu kullanım dietle ya da bir takım yağ yakıcılarla (clenbuterol-efedrin-Salbutamol- Cytomel- Triacana) kombine edilebilir. Sonuç olarak ise düşük yağ seviyesi,hatlı ve sert bir görünüm ve minimum adele kaybı sağlar.

Bu kür örneğinden ve yarattığı sonuçlardan yola çıkarak şunu söyleyebilirim ki eğer oral turanabol Amerika’da satışı yasaklanmamış bir steroid olsaydı,Amerikalı vücutçular,ağırlıkçılar ve güç sporcuları bu ilaç için çılgına dönebilirlerdi. Oral turinabolün doping testlerindeki durumu bunun nedenlerinden biri olabilir. Günde 10-15 tabletlik kullanımlarda bile doping testinden 5 gün önce kesildiği takdirde testin negatif çıktığı görülmüştür.

Kullanım; Erkekler için günde 4-8 tablet kullanımı uygundur, bayanlarda 2-4 tablet.  Hem hacim kürlerinde hemde kas korumalı yağ yakım kürlerinde kullanılabilir.

Örnek Kür; Parabolan-Winstrol-Turinabol-Clenbuterol

 

 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis13.com