Kategoriler

Balkan Pharma Turanabol 10mg 50 tablet

Balkan Pharma Turanabol 10mg 50 tablet
Marka: Balkan Pharma
Stok Kodu: t32543243
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 200TL

Mevcut Seçenekler:


Extra Tablet ekle:

Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
1 yorum  1 yorum  |  Yorum Yap

BALKAN PHARMA TURANABOL 10MG 50 TABLET

Balkan pharma ürünlerimizin orjinalliğini https://b-p.md/ resmi sitesinden doğrulayabilirsiniz. Seri numarası 14 haneden oluşmaktadır ve sadece blister üzerinde yazar.

/balkan-pharma-orjinallik-kontrolü

Yaklaşık olarak 90kg gelen bir atlet,günde 4 tablet turanabol kullanabilir. Araştırmaların bize gösterdiği ise vücut geliştirme sporcularının günde 8 tablete kadar çıktığıdır. İşte bu dozajlarda turanabol tabletin işe yararlılığı göze çarpmakta. Güç,kuvvet ve kas kazanımı bu dozajlarda etkili olabilmekte,östrojene bağlı yan etkiler ise çok sık rastlanmamaktadır. Su tutma olayı ise turanabolün yaratabileceği başka bir yan etki olsa da,anti östrojen kullanımının dengelenmesiyle su tutma miktarı da azaltılabilmektedir. Bu nedenlerden dolayı powerlifterlar arasında çok popüler bir ilaçtır.

Turanabol kullanımı, hem bayan hem de erkek sporcularda iyi etkiler verebilir. Erkek sporcular arasında sıklıkla kullanılan bir turanabol kürüne örnek verecek olursak günde 50 mg oral turanabol-haftada 228 mg parabalon-haftada 150 mg winstrol depot. Bu kullanım dietle ya da bir takım yağ yakıcılarla (clenbuterol-efedrin-Salbutamol-Cytomel- Triacana) kombine edilebilir. Sonuç olarak ise düşük yağ seviyesi,hatlı ve sert bir görünüm ve minimum adele kaybı sağlar.

Bu kür örneğinden ve yarattığı sonuçlardan yola çıkarak şunu söyleyebilirim ki eğer oral turanabol Amerika’da satışı yasaklanmamış bir steroid olsaydı,Amerikalı vücutçular,ağırlıkçılar ve güç sporcuları bu ilaç için çılgına dönebilirlerdi. Oral turanabolün doping testlerindeki durumu bunun nedenlerinden biri olabilir. Günde 10-15 tabletlik kullanımlarda bile doping testinden 5 gün önce kesildiği takdirde testin negatif çıktığı görülmüştür.

Turanabol Kullanım; Erkekler için günde 4-8 tablet kullanımı uygundur, bayanlarda 2-4 tablet.  Hem hacim kürlerinde hemde kas korumalaı yağ yakım kürlerinde kullanılabilir.

Örnek Kür; Parabolan-Winstrol-Turinabol-Clenbuterol

(Not: Ihtiyacınız kadar almanız için alım miktarı 50 tablet'den başlıyor, 25 ve katları şeklinde kürünüze göre seçeneklerden tablet ekleyip satın alabilirsiniz.)

ÜRÜN RESİMLERİ TAMAMEN KENDİ ÇEKİMİMİZDİR.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis13.com