Kategoriler

Benelux Pharma TB500 5mg 1 Flakon

Benelux Pharma TB500 5mg 1 Flakon
Marka: Benelux Pharma
Stok Kodu: nbn53525
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 250TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

BENELUX PHARMA TB500 5MG 1 FLAKON (THYMOSİN BETA-4)

Benelux Pharma ürünlerini https://benelux-pharma.com/product-verification/ adresinden, ürün üzerinde yer alan seri numarası ile orjinalliğini doğrulayabilirsiniz.

TB500, kas, tendon, bağ doku, cilt, kalp, göz gibi organları iyileştirici ve gençleştirici özelliğe sahiptir. Yaraların daha çabuk iyileşmesine ve sakatlıkların daha hızlı iyileşmesine yardımcı olur.

TB-500 adlı peptid güçlü bir etkiye sahiptir. Diğer adı THYMOSIN BETA 4‘ dür. Klinik çalışmalarda TB-500’ün anti-enflamutuar özelliklere sahip güçlü ve doğal şekilde yaraları onarma özelliği kanıtlanmıştır. Özellikle dokuların yenilenmesinde çok önemli bir rolü bulunmaktadır. İç doku hasarları normalde 10 ay gibi bir sürede iyileşirken TB-500 ile yapılan tedavilerde 2 ay gibi kısa bir sürede dokuların hızlı bir şekilde iyileştirdi görülmektedir.

TB-500‘ün önemli bir yönü, hücre sitoskeletonun da aktin ile spesifik bir etkileşim yoluyla hücre göçünü desteklemesidir.

TB-500‘ün anahtar mekanizmalarından biri, hücre yapısının proteinini aktive etme yeteneğidir. Hücrelerde bulunan binlerce proteinden, actin toplam proteinlerin % 10’unu temsil eder ve bu nedenle hücrenin genetik yapısında önemli bir rol oynar.

TB500'ün iyileştirici etkisi, Ghrp-2,Ghrp-6 veya İpamorelin kombinesi yapılarak artırılabilir.

TB500 Kullanımı;

4-6 hafta arası, haftada 2-8mg arası enjekte edilebilir. Enjeksiyonlar deri altı veya kas içine enjekte edilebilir. Sık enjeksiyon yapmaya gerek yoktur, haftada 2 doz yeterlidir.

TB500 Kullanım Süresi; Sakatlık geçene kadar kullanılabilir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:



& Theme Designed by  https://steroidsiparis13.com