Kategoriler

Meditech Pharma Halotestin 10mg 30 tablet

Meditech Pharma Halotestin 10mg 30 tablet
Marka: Meditech Pharma
Stok Kodu: med2532
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 400TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Meditech Halotestin powerlifterlar ve güçlü olması gereken atletler arasında efsanevi bir konuma sahip olan ilaçtır. Halotestin’le ilgili fark edeceğiniz ilk şey anabolik ve androjenik tablodaki değerleri olacaktır. Bu ilaç 19x anabolik değere ve 8.5x’de androjenik değere sahiptir.

MEDİTECH PHARMA HALOTESTİN’İN ETKİLERİ

Halotestin hematocrit ve Hemoglobin seviyelerini artırır, tıpkı vücudumuzda bulunan kendi kırmızı büyüme hücrelerimizin yaptığı gibi. Halotestin ayrıca enythropoietine bağlı olan hücrelerin yaptığı işleri de vücutta ekstradan yapmaktadır, bu da kuşkusuz atletlere daha fazla enerji, ekstra güç sağlamaktadır. Görüldüğü üzere halotestin vücudumuzdaki kırmızı kan hücrelerinin üretiminde derin ve önemli katkılara sahip. Peki biz sporculara bunun katkısı ne? Yukarıda yazılan tüm bilimsel açıklamalar gösteriyor ki halotestin açıkça güç artışı, enerji seviyesinde yükselme ve vücutta tıkır tıkır işleyen bir mekanizmaya sahip. Sporculara getirdiği olumlu bir noktada Rugby gibi,karışık dövüş sanatları gibi branşlarda çok işe yaramasıdır.

Halotestin özellikle definasyonda ve kuvvet artırmada etkilidir, büyüme ve kilo kazanma amaçlı olarak Halo kullanan sporcular hayal kırıklığına uğramaktadırlar.

(Halotestin) Fluoxymesterone definasyon kürü sonunda, düşük karbonhidrat diyeti ile düzenli olarak kullanıldığında sporcularda daha fazla güç, definasyonlu, sert, çizgili, kas görülür. Yağ yakımını artırır ve yağ depolanmasına izin vermez.
 
Kullanımı: 15-25mg Günlük kullanım için uygundur.
 
Kombine: Deca durabolin ile güzel kombine olur. Kas oluşumu için 400-800 mg Testosteron Enantat ve 20-30 mg Halotestin iyi bir karışımdır.
 
Yan Etkiler: Halotestin kullanımı için karaciğeri iyi korumalı günlük bol su içmek gereklidir.Karaciğere destek olarak milk thistle-artichoke alabilirsiniz.
Yağlı cilt, akne, asabiyet.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis13.com