Kategoriler

Thaiger Xythozen-Anapolon 50mg 100 Tablet

Thaiger Xythozen-Anapolon 50mg 100 Tablet
Marka: Thaiger Pharmaceuticals
Stok Kodu: TK3454363
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 300TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
1 yorum  1 yorum  |  Yorum Yap

THAIGER PHARMA XYTHOZEN-ANAPOLON 50MG 100 TABLET (ANADROL, ANAPOLON, OXYMETHELONE

  • Aşağıdaki resmi web sitesinden inceleyebilirsiniz.Ürünler üzerinde check kodu bulunmaktadır, resmi sitesinden orjinallik kontrolü yapabilirsiniz.
  • Thaiger Pharmaceuticals WHO(World Health Organization sertifikalı) bir firmadır.
  • http://www.thaiger-pharmaceuticals.com/

Piyasada Bulunduğu isimler; Anapolon, Anadrol, Oxymethelone gibi isiler altında bulunur hepsi aynı üründür.

Xythozen, bildiğimiz ticari adıyla "Anapolon" 1960 yılında Zoltan Anadrol tarafından geliştirilip piyasaya sürülen bir anabolik steroidtir. Asıl olarak kullanımı kemik erimesi ve anemi tedavisi üzerinedir ama sahip olduğu yüksek anabolik güçten dolayı hastalıktan dolayı güçten düşmüş zayıf hastalar üzerinde de dayanıklılığı artırmak amacıyla kullanılır.

Oxymetholone hammaddesini içeren bu ilaç, kilo kazanımını kırmızı kan hücreleri üzerinden yapar, aynı zamanda güç artışı da sağlar. Aynı zamanda iştah artışı sağlaması da iyi özelliklerindendir.

Her nasılsa bu özelliklere karşıt enteresan bir özelliği daha vardır bu ilacın, çok fazla oxymetholone(anadrol) kullanımı ciddi derecede iştah düşüşüne neden olabilir ve kilo kazanımını zor hale getirebilir. Unutulmamalıdır ki kişi iyi beslenemez ise iyi şekilde de gelişemez.

Dihydrotestosterone (DHT) türevinden türeyen Anadrol,17 Alpha Alkylated steroidtir (17-aa). 17 aa kimyasal olarak 17.karbon durumuyla değiştirilmiş ve bu sayede first pass (ağızdan geçiş) yoluyla metabolizma da çalışması sağlanmıştır. Bu değişikliğin iyi yanı kuvvetli bir anabolik steroidi oral yolla alabilecek olmamızdır,bu durumun kötü yanı ise karaciğere toksit etkisidir.

Karaciğere toksit etkisi olduğundan bahsetmiştik ,bu olumsuz durumu karaciğer enzimlerini yükselterek yapmaktadır. Buna rağmen bilinçli ve fazla olmayan kullanımda karaciğerin mükemmel derecede olan kendini toparlama gücü sayesinde ciddi zarardan büyük ölçüde kaçılınabilmektedir. Karaciğer bir kürden sonra kısa sürede eski değerlerine kendiliğinden dönebilmektedir.

Anapolon'un neden bulk için tercih edildiğini rahatlıkla anlayabilmemiz için bize verebileceği özelliklere bakmamız yeterlidir. Cutting dönemlerinde kullanımı pek rastlanan bir durum değildir buna rağmen yarışma dönemlerinde veya vücut geliştirmeden ayrı diğer branşların müsabaka tarihlerine yakın zamanlarda birçok müsabık Anadrol'u müsabakanın son haftalarında kullanmaktadırlar. Vücut geliştirmeden ayrı branşlarda müsabık sporcular müsabakaya yönelik kuvvet için Anadrol'u vücuttaki yarılanma ömrünü avantaja çevirerek kullanırlar. Vücut geliştirmede ise müsabakadan önceki son hafta karbonhidrat alımını yükselttikleri dönemde kullanan sporcular vardır. Bu dönemde su tutumuna karşı dikkat edilmesi gerektiğinden sıkı bir dietin son haftaya kadar süre gelmesi önemlidir. Bu dönemde diete alışmamış vücut tarafından alınan Anadrol gereğinden fazla su tutabilmektedir.

Kullanım dozajı; Günlük 50mg olarak tavsiye edilir. Tıp alanında doktorların tavsiye ettiği kullanım da günlüktür ve kg başına 1.5 mg'dır. Performans arttırıcı olarak kullanılan Anapolon dozajını hastaların kullandığı dozajdan ayırmak gerekmektedir.

Kişisel önerim olarak 1-4 hafta boyunca günde 100-150 mg arası (kiloya göre 50'de olabilir) dozajlamalar uygulanabilir,iyi bir androjenik steroid ile kombine edilmeli ve 3-4 günde bir tablet olmak üzere Arimidex üzere bir anti östrojen alınmalıdır. Her ne kadar bilinçli kullanımda karaciğerin kendini toparlama kabiliyetinden dolayı kalıcı hasar olması düşük bir ihtimal olsa da Milk Thistle,Enginar hapı,deve dikeni tohumu gibi karaciğer destekleyicileri ile önlem alınmalıdır.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis13.com